Today's Deals
Help Guides
Download App
Korres
Sea Salt Shower Gel & Body Cream each
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£23.00
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
5.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Korres
Korres
Sea Salt Coconut Shower Gel
£10.50
£4.20 per 100ml
Korres
Pure Greek Olive Sea Salt Shower Gel
5
£11.52
Korres
White Blossom Shower Gel
£10.50
£4.20 per 100ml
Korres
Sea Salt Coconut Body Milk200 ml
£12.30
£6.15 per 100ml
Korres
Jasmine Shower Gel
£10.50
£4.20 per 100ml
Korres
Fig Shower Gel and Body Cream Set
1
£23.00
Korres
Basil Lemon Shower Gel
£10.50
£4.20 per 100ml
Korres
Mediterranean Vanilla Shower Gel250 ml
£12.89
£5.16 per 100ml
Korres
Bergamot Pear Shower Gel250 ml
£10.50
£4.20 per 100ml
Korres
Jasmine Body Milk
£19.00
£9.50 per 100ml
Related Products
ManCave
Man Cave Sea Salt Shower Gel
4
£3.86
Imperial Leather
Energising Bergamot Sea Salt Shower Gel
99
£0.50
£0.10 per 100ml
Imperial Leather
Bergamot And Sea Minerals Shower Gel
99
£1.00
£0.43 per 100ml
Cussons
COLLECTION BODY WASH SEA SALT & SAMPHIRE
£1.00
£0.25 per 100ml
Palmolive
Kids Sea Creatures Shower Gel Body Wash
£3.00
Original Source
Sea Salt & Samphire Shower Gel
31
£1.00
£0.40 per 100ml
Radox
Feel Active Mineral Therapy Mood Boosting Shower Gel Sea Salt & Lemongrass
298
£1.00
£0.44 per 100ml
Imperial Leather
Energising Foamburst Gel to Foam Body Wash Bergamot & Sea Minerals
54
£2.75
£1.38 per 100ml
Sol de Janeiro
Brazilian 4Play Moisturizing Shower Cream-Gel
7,930
£10.00
£11.11 per 100ml
Eucerin
Shower Gel Body Lotion & Foot Cream Br >
£47.50