Today's Deals
Help Guides
Download App
La Vie
Tofu Nuggets
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.70
£2.06 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Source Of Protein
Reviews
4.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From La Vie
240g
La Vie
Teriyaki Tofu
1
£3.90
£1.63 per 100g
Related Products
396g
Cauldron
Organic Authentic Tofu Block
32
£2.87
£0.72 per 100g
300g
Satonoyuki
Tofu
13
£1.90
£0.63 per 100g
476g
Quorn
Vegetarian Chicken Style Nuggets
61
£3.00
£0.63 per 100g
160g
Cauldron
Vegan Marinated Tofu Pieces
59
£2.75
£1.72 per 100g
308g
Yutaka
Silken Tofu Soybean Curd
5
£1.60
£0.52 per 100g
Quorn
Nuggets
£2.25
300g
Quorn
Meat Free Vegetarian Chicken Style Crispy Nuggets
76
£2.70
£0.90 per 100g
225g
The Tofoo Co.
Smoked Organic Tofu
74
£2.25
£1.00 per 100g
200g
Cauldron
Extra Firm Tofu
1
£1.75
£0.88 per 100g
280g
The Tofoo Co.
Naked Organic Extra Firm Vegan Tofu
181
£1.80
£0.64 per 100g
Related Searches
La Vie