Today's Deals
Help Guides
Download App
Lazy Day|Lazy Day Foods|Lazyday
Lazyday Free From Indulgent Chocolate Cake
650g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£8.95
£1.38 per 100g
£8 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£4.64
Highest
£8.95
£8.95
Reviews
3.4
79 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very good vegan chocolate cake! Loved it!"
"I think compared to a normal chocolate cake"
"Very dense sponge and full of cocoa flavour"
"I think the icing was the nicest part"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
120g
Lazyday
Vegan & Free From Belgian Chocolate Cake Bars
15
£3.75
£3.13 per 100g
Thorntons
Ultimately Indulgent Chocolate Gift Celebration Cake
10
£6.50
Oggs
Indulgent Chocolate Cake
£9.35
Exceptional by ASDA
Free From Chocolate Cake
3
£4.80
688g
Galaxy
Ripple Indulgent Chocolate Cake
50
£15.00
£2.18 per 100g
Tesco Finest
Free From Chocolate Sponge Cake
44
£4.85
Sainsbury's
Free From Chocolate Cake Slices
18
£2.55
£0.64 each
Sainsbury's
Free From Chocolate Cake Bars
27
£3.45
£0.86 each
Waitrose Ltd
No.1 Chocolate Indulgent Cake each
318
£6.60
120g
ASDA Free From
Free From by 4 Chocolate Cake Bars
37
£2.52
£2.10 per 100g