Today's Deals
Help Guides
Download App
Lee Stafford
Hyaluronic Hydration Dry Shampoo200 ml
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£11.99
£6.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lee Stafford prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£11.99
Highest
£26.00
£11.99
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lee Stafford
250ml
Lee Stafford
Hyaluronic Hydration Shampoo250 ml
£13.50
£5.40 per 100ml
250ml
Lee Stafford
Hyaluronic Hydration Conditioner250 ml
£13.50
£5.40 per 100ml
250ml
Lee Stafford
Hyaluronic Hydration Treatment Mask200 ml
£15.50
£6.20 per 100ml
200ml
Lee Stafford
Scalp Love Skin-Kind Dry Shampoo200 ml
£9.50
£4.75 per 100ml
Lee Stafford
Hyaluronic Hydration Bundle
£27.00
200ml
Lee Stafford
Dry Shampoo200 ml
£6.99
£3.50 per 100ml
100ml, 150ml
Lee Stafford
Hyaluronic Hydration Scalp Water
£14.50
£14.50 per 100ml
200ml
Lee Stafford
Coco Loco Texturising Dry Shampoo200 ml
£6.99
£3.50 per 100ml
250ml
Lee Stafford
Argan Oil Nourishing Conditioner250 ml
£9.99
£4.00 per 100ml
Lee Stafford
Flexible Hairspray200 ml
£8.50
Related Products
200ml
Boots
Everyday Tropical Dry Shampoo200 ml
£2.00
£1.00 per 100ml
200ml
Boots
Everyday Original Dry Shampoo200 ml
£2.00
£1.00 per 100ml
200ml
Boots
Everyday Brunette Dry Shampoo200 ml
£2.00
£1.00 per 100ml
200ml
Boots
Everyday Blossom Dry Shampoo200 ml
£2.00
£1.00 per 100ml
200ml
Batiste
Wildflower Dry Shampoo Hair Shampoo200 ml
£3.40
£1.70 per 100ml
100ml
L'Oreal Professionnel
Tecni.art Volume Refresh Dry Shampoo200 ml
£15.70
£15.70 per 100ml
200ml
Typebea
G5 3 In 1 Dry Shampoo200 ml
£26.00
£13.00 per 100ml
200ml
Arkive
The Reset Dry Shampoo200 ml
£12.59
£6.30 per 100ml
200ml
Arkive
The Reset Brightside Dry Shampoo200 ml
£13.96
£6.98 per 100ml
200ml
Boots
Head Lice Shampoo200 ml
£9.99
£5.00 per 100ml
Related Searches
Lee Stafford