Today's Deals
Help Guides
Download App
Lily O'Brien's
Elf Berry Bites
105g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£5.00
£4.76 per 100g
VISIT
Tesco
£5.00
£4.76 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lily O'Brien's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.00
Highest
£26.00
£5.00
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lily O'Brien's
248g
Lily O'Brien's
Christmas Chocolate Collection
£10.00
£4.03 per 100g
210g
Lily O'Brien's
Lily O'Briens Desserts Collection
£6.00
£2.86 per 100g
160g
Lily O'Brien's
Chocolate Selection
£7.50
£4.69 per 100g
270g
Lily O'Brien's
Luxury Collection
£12.50
£4.63 per 100g
Lily O'Brien's
Lily O' Briens Ultimate Chocolate Collection
£9.20
110g
Lily O'Brien's
Dark & Milk Choc Blend Caramel Sea Salt Bag
£3.25
£2.95 per 100g
100g
Lily O'Brien's
Creamy Caramel & Sea Salt
£2.55
£2.55 per 100g
Related Products
20g
Bear
Fruit Bites Berry
£2.85
£2.85 per 100g
Elf On The Shelf
The Elf on the Shelf Elf Mates Assortment
£5.00
Elf On The Shelf
The Elf on the Shelf Elf Activity Book
£4.00
29g
McVitie's
Jaffa Elf
£0.70
£2.41 per 100g
120g
Haribo
Elf Surprises Tube
£1.00
£0.83 per 100g
Morrisons
Elf Door Kit
£4.00
Christmas
Santa Elf Hat
£2.00
PERFECT CHRISTMAS
Chocolate Elf Lolly
£0.89
Thorntons
Chocolate Cheeky Elf
£3.25
Elf On The Shelf
The Elf on the Shelf Polar Props Winterwear
£3.99
Related Searches
Lily O'Brien's