Today's Deals
Help Guides
Download App
Lily's Kitchen
Senior Recipe Grain-Free Dog Food
1kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£8.15
£10.20
£0.82 per 100g
VISIT
Morrisons
£9.70
£0.97 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£9.70
£0.97 per 100g
VISIT
Ebay
£17.39
£1.74 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lily's Kitchen prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£8.15
Usually
£17.39
Highest
£19.53
£8.15
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Senior Grain Free Chicken & Potato
£7.65
Morrisons
Complete Senior Small Dog Complete Dry Food With Chicken
£3.00
Sainsbury's
Senior Complete Nutrition with Chicken & Rice 3kg
£3.25
£0.11 per 100g
Tesco
Tesco Chicken Senior Dry Dog Food 3kg
£3.25
£0.11 per 100g
Asda
Hero Working Dog Gravy Selection Meaty & Poultry (2.4kg) 400g
£3.47
£0.14 per 100g
see more
Good to know
Grain free recipe
Made with 43% turkey, trout and white fish
High levels of joint care supplements
Freshly prepared meat and fish
Wholesome vegetables
Nutritious botanical herbs
Good source of essential vitamins and minerals
No meat meal or fillers
Vet approved recipe
Ethical Award - Ethical Company Organisation
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"I love that its *healthy* for him and has added nutritional benefits"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lily's Kitchen
7kg
Lily's Kitchen
Senior Recipe Complete Dry Dog Food Turkey And Trout
9
£50.99
£0.73 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Senior Recipe Complete Dry Dog Food Turkey And Trout
2
£19.00
£0.76 per 100g
1kg
Lily's Kitchen
Wild Woodland Walk Duck Salmon & Venison Adult Dry Dog Food - Bag
8
£8.15
£0.82 per 100g
1kg
Lily's Kitchen
Complete Nutrition Puppy Chicken & Scottish Salmon Dry Food
4
£9.49
£0.95 per 100g
150g
Lily's Kitchen
Senior Recipe with Turkey Adult Wet Dog Food
7
£1.60
£1.07 per 100g
150g
Lily's Kitchen
Proper Food for Dogs Chicken & Turkey Casserole Adult Wet Dog Food
17
£1.27
£0.85 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Complete Nutrition Adult Chicken & Duck Countryside Casserole Dry Food with Sweet Potato
16
£14.70
£0.59 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Duck Salmon & Venison Dry Dog Food
1
£19.00
£0.76 per 100g
400g
Lily's Kitchen
Chicken & Turkey Casserole Wet Food for Dogs
27
£2.58
£0.65 per 100g
400g
Lily's Kitchen
Proper Food for Dogs Sunday Lunch for Dogs
30
£2.58
£0.65 per 100g
Related Products
800g
Freshpet
Complete Nutrition Turkey Recipe for Working Dogs
£8.50
£1.06 per 100g
2kg
Scrumbles
Grain Free Adult & Senior Salmon Dry Dog Food
15
£9.75
£0.49 per 100g
700g
Freshpet
Dog Food Complete Nutrition
£6.50
£0.93 per 100g
2kg
Scrumbles
Turkey Gut Friendly Dog Food
4
£9.75
£0.49 per 100g
1.7kg
Harringtons
Dog Grain Free Superfoods Salmon
14
£6.50
£0.38 per 100g
12kg
Eukanuba
Grain Free Dry Adult Dog Food Venison
£43.99
£0.37 per 100g
2.2kg
Vets Kitchen
Vet's Kitchen Adult Sensitive Grain-Free Pork & Potato Dry Dog Food Care Adult 1+ Years
11
£14.70
£0.67 per 100g
7.5kg
Scrumbles
Complete Grain Free Dry Adult And Senior Dog Food Salmon
1
£36.99
£0.49 per 100g
10kg
Wellness CORE
Grain Free Complete Dry Senior Dog Food Turkey With Chicken
£51.99
£0.52 per 100g
2kg
Winalot
Salmon Dry Dog Food
204
£5.00
£0.25 per 100g
Related Searches
Lily's Kitchen
Dog Foods
Dry Dog Foods