Today's Deals
Help Guides
Download App
Lily's Kitchen
Puppy Recipe with Chicken Wet Dog Food
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.60
£1.07 per 100g
VISIT
Amazon
£13.99
£9.33 per 100g
VISIT
Ebay
£19.88
£13.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lily's Kitchen prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.60
Highest
£24.00
£1.60
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lily's Kitchen
1kg
Lily's Kitchen
Complete Nutrition Puppy Chicken & Scottish Salmon Dry Food
£9.49
£0.95 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Chicken & Duck Small Breed Dry Dog Food
£19.00
£0.76 per 100g
150g
Lily's Kitchen
Wet Adult Dog Food Lamb Tagine Trays
£12.29
£0.82 per 100g
400g
Lily's Kitchen
Wet Puppy Food Multipack Tins
£37.00
£0.77 per 100g
400g
Lily's Kitchen
Wet Puppy Food Multipack Tins
£18.50
£0.77 per 100g
150g
Lily's Kitchen
Sunday Lunch Adult Wet Dog Food
£1.27
£0.85 per 100g
150g
Lily's Kitchen
Wet Adult Dog Food Coronation Chicken Trays
£12.29
£0.82 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Senior Recipe Complete Dry Dog Food Turkey And Trout
£19.00
£0.76 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Duck Salmon & Venison Dry Dog Food
£19.00
£0.76 per 100g
2.5kg
Lily's Kitchen
Complete Nutrition Adult Chicken & Duck Countryside Casserole Dry Food with Sweet Potato
£14.70
£0.59 per 100g
Related Products
380g
Harringtons
Wet Puppy Food Tray
£1.30
£0.34 per 100g
150g
Cesar
Puppy Wet Dog Food Trays
£6.60
£0.55 per 100g
2.85kg
Bakers
Puppy Dry Dog Food Chicken & Veg
£7.80
£0.27 per 100g
150g
Forthglade
Farmhouse Chicken Dinner Wet Dog Food Tray
£1.30
£0.87 per 100g
400g
Harringtons
Superfoods Adult Chicken & Salmon
£9.95
£0.41 per 100g
400g
Butcher's
Puppy Perfect Dog Food Tins
£5.75
£0.24 per 100g
Bakers
Puppy Dry Dog Food Chicken & Vegetables
£3.75
12kg
Burns
Original Dry Puppy Food Chicken And Rice
£45.99
£0.38 per 100g
150g
Scrumbles
Chicken & Turkey for Puppies Wet Dog Food Tray
£1.30
£0.87 per 100g
300g
Cesar
Wet Dog Food Classic Terrine with Chicken in Loaf
£6.60
£0.55 per 100g
Related Searches
Lily's Kitchen