Today's Deals
Help Guides
Download App
Lindt
Creation Creme Brulee Chocolate Bar
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.75
£3.17 per 100g
VISIT
Waitrose
£4.75
£3.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lindt prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£4.75
Highest
£18.99
£4.75
Supermarket Alternatives
Tesco
Mint 47% Dark Chocolate 100g
£2.40
£2.40 per 100g
Boots
No Added Sugar Swiss Milk Chocolate with Hazelnuts 100g
£2.70
£2.70 per 100g
Waitrose
No.1 Dark Chocolate 65%
£3.00
Asda
Free From by Choc Orange Bar
£2.35
Sainsbury's
Chewy Caramel Chocolate Bars 36g
£1.75
£0.97 per 100g
Morrisons
52% Cocoa Rum & Raisin Flavour Dark Chocolate 100g
£2.40
£2.40 per 100g
see more
Good to know
Extra fine milk chocolate
Caramelised pieces of sugar
Smooth milk and crisp biscuit centre
Deliciously caramelised
A delicate crème brûlée filling
In a fine milk chocolate shell
see more
Reviews
4.9
31 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lindt
150g
Lindt
Creation Dark Pistachio Chocolate Bar
25
£4.75
£3.17 per 100g
Lindt
Creation Milk Wafer Bar
1
£4.75
150g
Lindt
Les Grandes Dark Chocolate Hazelnut Bar
238
£4.75
£3.17 per 100g
173g
Lindt
Creation Dessert Assorted Chocolate Box
88
£9.00
£5.20 per 100g
341g
Lindt
Creation Dessert Assortment
20
£16.00
£4.69 per 100g
173g
Lindt
Creation Dessert Assorted Chocolate Box
11
£9.00
£5.20 per 100g
100g
Lindt
Lindor Pistachio Bar
£3.00
£3.00 per 100g
38g
Lindt
Lindor Milk Chocolate Treat Bar
198
£1.35
£3.55 per 100g
150g
Lindt
Les Grandes Hazelnut Milk Chocolate Bar
210
£4.75
£3.17 per 100g
38g
Lindt
Lindor Pistachio Milk Chocolate Bar
1
£1.35
£3.55 per 100g
Related Products
100g
Bonne Maman
Creme Brulee Dessert
106
£2.50
£1.25 per 100g
180g
Tesco
Creme Brulee
45
£2.30
£0.64 per 100g
90g
Milkybar
White Chocolate Sharing Block Bar
34
£2.00
£2.22 per 100g
200g
Tesco
White Chocolate Bar
46
£2.00
£1.00 per 100g
100g
Ms Molly's
White Chocolate Bar
65
£0.59
£0.59 per 100g
Cadbury
Creme Egg Chocolate Bar
7
£1.00
Isey
Skyr Creme Brulee
£1.49
395g
Tesco Finest
Vanilla Creme Brulee
14
£5.50
£1.39 per 100g
426g
Morrisons The Best
Creme Brulee Cheesecake
£4.00
£0.94 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Creme Brulee Nougat
£1.79
Related Searches
Lindt
Chocolates
Sweets
Chocolate Bars
Chocolate Boxes