Today's Deals
Help Guides
Download App
Little Dish
Tomato & 5 Veg sauce
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.85
£1.14 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Little Dish
200g
Little Dish
Chicken & Vegetable Pie 1-5 Yrs
£2.94
£1.47 per 100g
200g
Little Dish
Chicken & Veg Risotto Kids Meals
£3.15
£1.58 per 100g
300g
Little Dish
Superstars Chicken Nuggets with Hidden Veg
£3.75
£1.25 per 100g
250g
Little Dish
Creamy Pesto & Cheese sauce
£2.85
£1.14 per 100g
Little Dish
Mild Chicken Tikka
£2.94
Little Dish
Cottage Pie
£2.94
200g
Little Dish
Mild Chicken Korma Kids Meal
£2.94
£1.47 per 100g
200g
Little Dish
Lasagnette Kid's Meal 1-5 yrs
£3.15
£1.58 per 100g
200g
Little Dish
Spaghetti & Meatballs Kids Meal
£2.94
£1.47 per 100g
200g
Little Dish
Classic Fish Pie Kids Meal
£3.15
£1.58 per 100g
Related Products
500g
ASDA
Chunky Veg & Tomato Pasta Sauce
£0.79
£0.16 per 100g
500g
Sainsbury's
No Added Sugar Tomato & Hidden Veg Pasta Sauce
£0.79
£0.16 per 100g
350g
Slimming World
Mediterranean Veg Sauce
£2.59
£0.74 per 100g
350g
Loyd Grossman
Tomato & Chilli Pasta Sauce
£1.85
£0.53 per 100g
120g
John West
Sardines in Tomato Sauce
£1.40
£1.17 per 100g
200g
La Famiglia Rana
Tomato & Mascarpone
£2.75
£1.38 per 100g
350g
Loyd Grossman
Tomato & Basil Pasta Sauce
£1.85
£0.53 per 100g
95g
John West
Boneless Sardines in Tomato Sauce
£1.90
£2.00 per 100g
380g
Fray Bentos
Meatballs in Tomato Sauce
£1.10
£0.29 per 100g
350g
Heinz
Tomato & Chilli Cooking Sauce
£1.56
£0.45 per 100g
Related Searches
Little Dish