Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal
Paris Color Riche Lipstick 214 Violet Saturn
4.3g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£9.99
each
VISIT
Asda
£10.00
each
VISIT
Tesco
£10.00
each
3 FOR 2
VISIT
Ebay
£11.99
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how L'Oreal prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£9.95
Usually
£10.00
£9.99
Sizes
L'Oreal Paris Color Riche Lipstick 214 Violet Saturn
£10.00
4.3g
Cheapest
£9.99
each
Good to know
Discover luxurious lipstick colour
Rich formula enriched with Omega-3 and Vitamin E
Moisturised lips
Over 30 shades
Natural nudes, soft pinks, bright corals and reds
Shade to suit mood or time of day
see more
Reviews
4.6
409 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal
5ml
L'Oreal
Paris Color Riche Satin Lipstick Nude 235
414
£6.95
£139.00 per 100ml
5ml
L'Oreal
Paris Color Riche Lipstick 258 Berry Blush
409
£7.50
£150.00 per 100ml
5ml
L'Oreal
Paris Color Riche Lipstick 256 Blush Fever
409
£5.99
£119.80 per 100ml
5ml
L'Oreal
Paris Color Riche Satin Lipstick Rosewood 302
418
£9.99
£199.80 per 100ml
5ml
L'Oreal
Paris Color Riche Lipstick 236 Organza
409
£7.90
£158.00 per 100ml
5ml
L'Oreal
Color Riche Satin Lipstick Nude Pink & Rose
619
£9.99
£199.80 per 100ml
L'Oreal
Paris Color Riche Lipstick 373 Magnetic Coral
1
£8.99
4.3g
L'Oreal
Paris Color Riche Satin Lipstick Montmartre 129 Pink Ultra Hydrating
38
£7.99
each
L'Oreal
Paris Color Riche Satin Lipstick 630 Beige A Nu
17
£7.56
4.8g
L'Oreal
Lipstick 350 Rouge Paradise
280
£4.99
each
Related Products
4.3g
Bear
L'Oreal Paris Color Riche Satin Lipstick 110 Pink Soft Ultra Hydrating
39
£9.99
each
Bear
L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte Lipstick 482 Mauve Indomptable 16hr Volumizing
31
£9.99
Maybelline
Lipstick Satin 106 Maybe It's ... Soft
37
£8.98
Maybelline
Serum Lipstick Satin Fit Check
£7.99
23g
Max Factor
Colour Elixir Lipstick 070 Cherry Kiss
55
£4.95
£21.52 per 100g
4g
Rimmel
London Lasting Finish Lipstick 006 Pink Blush 4gr
1,551
£5.98
each
4g
Rimmel
Lasting Finish Lipstick Sugar Plum 086
1,552
£5.25
each
23g
Max Factor
Colour Elixir Lipstick 075 Ruby Tuesday
55
£5.50
£23.91 per 100g
4g
Rimmel
London Lasting Finish Lipstick Drop Of Sherry 058 4gr
1,552
£5.98
each
Max Factor
Colour Elixir Restage 050 Pink Brandy Lipstick 4gr
605
£6.50
Related Searches
L'Oreal
Lipsticks
Lip Stains