Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal
Paris Elvive Fibrology Thickening Shampoo for Fine or Thin Hair
400ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£3.49
£0.87 per 100ml
VISIT
Asda
£3.50
£0.88 per 100ml
VISIT
Morrisons
£3.50
£0.88 per 100ml
VISIT
Waitrose
£4.00
£1.00 per 100ml
VISIT
Tesco
£4.75
£1.19 per 100ml
£3.50 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£5.50
£1.38 per 100ml
£3.50 NECTAR
VISIT
Superdrug
£6.99
£1.75 per 100ml
VISIT
Ebay
£6.99
£1.75 per 100ml
VISIT
see 4 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
250ml
Best Value
Cheapest
£1.37
£0.55 per 100ml
400ml
£3.49
£0.87 per 100ml
Reviews
4.6
206 reviews from 8 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal
250ml
L'Oreal
Elvive Dream Lengths Shampoo
198
£2.75
£1.10 per 100ml
500ml
L'Oreal
Dream Lengths Shampoo Refill
96
£3.25
£0.65 per 100ml
700ml
L'Oreal
Elvive Dream Lengths Shampoo
96
£4.99
£0.71 per 100ml
200ml
L'Oreal
Elvive Colour Protect Anti-Brassiness Purple Shampoo for Coloured or Highlighted Hair
273
£3.49
£1.75 per 100ml
400ml
L'Oreal
Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo
200
£4.00
£1.00 per 100ml
250ml
L'Oreal
Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo
200
£3.25
£1.30 per 100ml
400ml
L'Oreal
Elvive Full Restore 5 Shampoo
99
£3.49
£0.87 per 100ml
250ml
L'Oreal
Elvive Nutri-Gloss Shampoo
96
£3.00
£1.20 per 100ml
250ml
L'Oreal
Paris Elvive Full Resist Shampoo
76
£3.50
£1.40 per 100ml
90ml
L'Oreal
Paris Elvive Dream Lengths Shampoo
£3.00
£3.33 per 100ml
Related Products
250ml
John Frieda
PROfiller+ Thickening Shampoo
252
£7.98
£3.19 per 100ml
John Frieda
PROfiller+ Thickening Shampoo
112
£2.25
Percy & Reed
Percy & Reed Volumising Shampoo
3
£20.80
250ml
Absolute Collagen
Thickening Collagen Complex Shampoo Fine Hair250 ml
2
£18.00
£7.20 per 100ml
500ml
John Frieda
Profiller+ Thickening Shampoo
£14.99
£3.00 per 100ml
500ml
Philip Kingsley
Density Thickening Shampoo
£50.90
£10.18 per 100ml
250ml
Charles Worthington
Thicker & Fuller Shampoo
441
£4.71
£1.88 per 100ml
354ml
Being
BIG VOLUME Thickening Shampoo
£5.33
£1.51 per 100ml
John Frieda
PROfiller+ Thickening Conditioner
88
£5.39
300ml
OUAI
Shampoo Fine
297
£26.49
£8.83 per 100ml
Related Searches
L'Oreal