Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal
Paris Lumi Glotion 903 Medium Glow
40ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£9.59
£23.98 per 100ml
VISIT
Superdrug
£11.99
£29.98 per 100ml
VISIT
Asda
£12.00
£30.00 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£12.00
£30.00 per 100ml
VISIT
Tesco
£12.00
£30.00 per 100ml
3 FOR 2
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Hydrates and luminizes skin for a fresh, natural glow
Delivers an illuminating color tint to enhance natural glow
Infused with Glycerin and Shea Butter for up to 24 hours of hydration
Available in 4 shades for all skin tones
Tested under dermatological control and suitable for sensitive skin
Suitable for all skin types
Apply under or over foundation for all-over glow
Apply a lighter shade as a highlighter in specific areas
Apply a darker shade for contouring
External application only
see more
Reviews
4.7
950 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal
40ml
L'Oreal
Paris Lumi Glotion 902 Light Glow
949
£8.69
£21.73 per 100ml
40ml
L'Oreal
Paris Lumi Glotion 901 Fair Glow
949
£8.99
£22.48 per 100ml
40ml
L'Oreal
Paris Lumi Glotion 904 Deep Glow
949
£9.59
£23.98 per 100ml
40ml
L'Oreal
Paris Lumi Glotion 905 Very Deep Glow
478
£11.99
£29.98 per 100ml
Related Products
10ml
Naturium
Phyto-Glow Lip Balm Jam
96
£12.00
£120.00 per 100ml
10ml
Naturium
Phyto Glow Lip Balm Lychee
42
£12.00
£120.00 per 100ml
10ml
Naturium
Phyto-Glow Lip Balm Petal
155
£12.00
£120.00 per 100ml
10ml
Naturium
Phyto Glow Lip Balm Mocha
24
£12.00
£120.00 per 100ml
10ml
Naturium
Phyto-Glow Lip Balm Latte
37
£12.00
£120.00 per 100ml
10ml
Naturium
Phyto-Glow Lip Balm Camellia
51
£9.50
£95.00 per 100ml
10ml
Naturium
Phyto-Glow Lip Balm Spice
39
£12.00
£120.00 per 100ml
20ml
Maybelline
Instant Perfector 4-In-1 Glow Light Cool
1,460
£13.99
£69.95 per 100ml
L'oreal Cosmetic
L'Oreal Paris Rouge Signature Plumping Sheer Nude Lip Gloss 414 Escalate
379
£4.79
30ml
Rimmel
Better Than Filters 005 Medium
2,712
£7.90
£26.33 per 100ml
Related Searches
L'Oreal
Highlighters