Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Mini Shampoo Travel-Size
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£11.23
£11.23 per 100ml
VISIT
Boots
£12.50
£12.50 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal Professionnel Paris
75ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Mini Hair Mask Travel-Size
£11.14
£14.85 per 100ml
300ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo
£16.19
£5.40 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Rinse-Off Mask250 ml
£21.99
£8.80 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Mask For Dehydrated Hair250 ml
£17.60
£7.04 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Golden Lightweight Mask For Dehydrated Hair250 ml
£20.95
£8.38 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Colour Shampoo For Coloured Hair
£20.16
£4.03 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Metal Detox Shampoo Refill
£21.94
£4.39 per 100ml
100ml, 75ml, 30ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Metal Detox Shampoo Hair Mask & Oil Discovery Mini Gift Set Prevent Damage
£24.04
£24.04 per 100ml
300ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo For Neutralising And Brightening Hair
£15.60
£5.20 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Silver Shampoo Refill
£17.80
£3.56 per 100ml
Related Products
500ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo
£26.94
£5.39 per 100ml
30ml
L'Oreal Professionnel
Absolut Repair Molecular Bi-Phase Hair Oil Benefit: Shine & Damage Repair For Damaged Hair
£17.11
£28.52 per 100ml
60ml
Typebea
Mini R2 Damage Repair Shampoo
£7.20
£12.00 per 100ml
100ml
L'Oreal Professionnel
Absolut Repair Molecular Leave-In Hair Treatment For Damaged Hair Bond Repair
£15.74
£15.74 per 100ml
L'Oreal Professionnel
Absolut Repair Molecular Mini Gift Set For Damaged Hair
£25.50
90ml
L'Oreal Professionnel
Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil For Damaged Hair Benefit: High Shine &
£32.76
£18.20 per 100ml
50ml
L'Oreal Professionnel
Absolut Repair Molecular Leave-In Hair Treatment For Damaged Hair Bond Repair
£16.99
£33.98 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel
Absolut Repair Molecular Shampoo Refill
£26.40
£5.28 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel
Absolut Repair Shampoo For Dry And Damaged Hair Refill
£18.05
£3.61 per 100ml
60ml
TYPEBEA
Mini R3 Damage Repair Conditioner
£9.00
£15.00 per 100ml