Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Metal Detox Shampoo Refill
500ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£25.61
£5.12 per 100ml
VISIT
Ebay
£26.40
£5.28 per 100ml
VISIT
Boots
£33.00
£6.60 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal Professionnel Paris
150ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Metal Detox Hair Mask Prevent Damage And Colour Fade From Hard Water Hydrating Treatment
£18.00
£12.00 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Metal Detox Pre-Shampoo Treatment250 ml
£21.58
£8.63 per 100ml
300ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo
£16.19
£5.40 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Colour Shampoo For Coloured Hair
£20.10
£4.02 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Silver Shampoo Refill
£20.11
£4.02 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Keratin Alpha Sleek Shampoo Refill Pack Anti-Frizz & Smoothing
£21.58
£4.32 per 100ml
100ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Absolut Repair Molecular Mini Shampoo Travel-Size
£7.46
£7.46 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Liss Unlimited Mask For Unruly Hair
£15.99
£6.40 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Conditioner For Long Hair
£33.08
£6.62 per 100ml
190ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Colour Multi-Benefit Leave-In Treatment For Coloured Hair
£18.33
£9.65 per 100ml
Related Products
300ml
L'Oreal Professionnel
Metal Detox Shampoo Prevent Damage & Colour Fade From Hard Water Sulphate Free Clarifying
£27.00
£9.00 per 100ml
50ml
L'Oreal Professionnel
Metal Detox Hair Oil Prevent Damage & Colour Fade From Hard Water Heat Protection Shine Br >
£20.59
£41.18 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel
Metal Detox Hair Mask Prevent Damage And Colour Fade From Hard Water Hydrating Treatment
£31.50
£12.60 per 100ml
100ml, 75ml, 30ml
L'Oreal Professionnel
Metal Detox Shampoo Hair Mask & Oil Discovery Mini Gift Set Prevent Damage
£23.84
£23.84 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Metal Detox Shampoo
£29.60
£5.92 per 100ml
100ml, 75ml
L'Oreal Professionnel
Metal Detox Shampoo & Hair Mask Discovery Mini Gift Set Prevent Damage From Hard Water
£25.50
£25.50 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo For Blonde Hair
£20.68
£4.14 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel
Vitamino Color Shampoo Refill
£17.80
£3.56 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel
Absolut Repair Shampoo For Dry And Damaged Hair Refill
£20.40
£4.08 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo
£25.56
£5.11 per 100ml