Today's Deals
Help Guides
Download App
Lotus
Biscoff XL
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£1.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lotus prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£1.50
£1.50
Supermarket Alternatives
Waitrose
Essential Ginger Nuts
£0.65
Sainsbury's
Shorties 300g
£1.15
£0.38 per 100g
Asda
Chunky White Chocolate Cookies 180g
£1.20
£0.67 per 100g
Tesco
Ginger Nut Biscuits 300g
£0.65
£0.22 per 100g
Morrisons
Free From Custard Creams
£1.50
see more
Good to know
Unique flavour
Iconic shape
Crunchy bite
Natural ingredients
No colours
No added flavours
Suitable for vegans and vegetarians
see more
Reviews
5.0
36 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very crunch perfect accompaniment to coffee"
"These biscuits are fabulous they have a very unique taste I always have them in my cupboard"
"I think that Lotus Biscoff biscuits are VERY ????"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lotus
Lotus
Biscoff Biscoff Cream
9
£1.00
£0.67 per 100g
Lotus
Biscoff Caramelised Biscuits
58
£1.00
£0.40 per 100g
Lotus
Biscoff Ice Cream
63
£1.75
£0.41 per 100ml
Lotus
Biscoff Spread
9
£5.00
£0.69 per 100g
Lotus
Biscoff White Chocolate
5
£3.00
£1.67 per 100g
Lotus
Biscoff Duopack
2
£3.00
£0.60 per 100g
Lotus
Biscoff Milk Chocolate with Biscoff Cream
11
£3.50
£1.94 per 100g
Lotus
Biscoff Ice Cream Sandwich
80
£3.50
£1.09 per 100ml
Lotus
Biscoff Ice Cream Sticks
83
£1.75
£0.49 per 100ml
Lotus
Biscoff Biscuit 16 two-packs
51
£1.00
£0.03 per 100g
Related Products
Toblerone
Biscoff Truffles
£6.00
£3.33 per 100g
Cadbury
Biscoff Filled Centre
£0.70
£2.09 per 100g
Cadbury
Biscoff Filled Egg
4
£0.50
Cadbury
Biscoff Filled Centres 3x100.5g
£2.25
£2.24 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Lotus Biscoff Chunk Pouch
£4.50
£1.96 per 100g
Trek
Biscoff Protein Flapjack
25
£1.70
£3.40 per 100g
Cadbury
Lotus Biscoff Filled Centres
£4.00
£2.39 per 100g
Trek
High Protein Biscoff Bars
46
£4.95
£3.75 per 100g
Trek
High Protein Biscoff Bar
7
£1.85
£4.20 per 100g
English Cheesecake Company
2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices
55
£2.95
£0.82 per 100g
Related Searches
Lotus
Biscuits
Cookies
Tea Biscuits
Snack Packs