Today's Deals
Help Guides
Download App
Lumira
SPHERA Diffuser Noir D'Oud Essential Oil
15ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£165.00
£1,100.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lumira
15ml
Lumira
Noir D'oud Essenza Oil Refill
£30.00
£200.00 per 100ml
300g
Lumira
Noir D'Oud Candle
£64.00
£21.33 per 100g
Lumira
Sphera Diffuser Cuban Tobacco Set
£165.00
50ml
Lumira
Noir D'oud Eau De Parfum 1.7 Oz
£120.00
£240.00 per 100ml
10ml
Lumira
Cuban Tobacco Perfume Oil
£51.00
£510.00 per 100ml
2ml
Lumira
Perfume Oil Discovery Set
£53.00
£441.67 per 100ml
10ml
Lumira
Persian Rose Perfume Oil
£51.00
£510.00 per 100ml
Related Products
Neom
Wellbeing Pod Electric Diffuser
£80.00
Wax Lyrical
Reed Diffuser Coconut Noir
£14.99
Aroma Works
Essential Oil Diffuser
£14.99
Bloome
Wood Effect Round Diffuser With Linen Essential Oil
£4.99
Neom
Wellbeing Pod Mini+ Diffuser White
£58.65
100ml
F&F Home
Timeless Noir Myrrh & Vanilla Reed Diffuser
£8.00
£8.00 per 100ml
200ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical Premium Fragrance Bramble Noir Reed Diffuser
£17.00
£8.50 per 100ml
Yankee Candle
Ultrasonic Aroma Diffuser Oil
£1.80
10ml
Yankee Candle
Aromatherapy Oil Lemon Lavender
£5.99
£59.90 per 100ml
Tea Tree
Essential Oil
£4.00