Today's Deals
Help Guides
Download App
M-Club
Dry Eye Drops 0.3% Revive & Hydrate Eyes
10ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£8.00
£80.00 per 100ml
VISIT
Amazon
£8.00
£80.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Designed to soothe irritated eyes caused by hormonal changes during menopause
Provides fast-acting and long-lasting relief
Soothes irritation and reduces dryness
Protects the eyes from discomfort
Delivers fast-acting relief from dryness, burning, and irritation
Provides long-lasting comfort with 0.3% Sodium Hyaluronate
Preservative-free and contact lens friendly
Easy to use dispensing pump
Lasts up to 6 months
For improved results follow 3 steps: HEAT eyelids with Dry Eye Mask, CLEANSE with Eyelid Wipes, REVIVE sore eyes with Dry Eye Drops
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From M-Club
M-Club
Heated Dry Eye Mask for Menopause & Dry Eye Relief Reusable Moist Heat Compress
1
£8.00
150ml
M-Club
Instant Cooling Mist Face Spray For Hot Flush Relief & Menopause
1
£4.00
£2.67 per 100ml
250ml
M-Club
Nurturing Shampoo Strengthen Hair & Prevent Breakage250 ml
£9.99
£4.00 per 100ml
M-Club
Eye Mask for Sleep 3D Sleep Mask with 100% Light Blocking Soft Breathable Design for Side Sleepers & Travel
£10.00
250ml
M-Club
Replenishing Body Lotion Protect & Hydrate250 ml
£12.50
£5.00 per 100ml
100ml
M-Club
Magnesium Body Spray For Menopause Cooling With Lavender & Chamomile Legs Joints Muscles
£12.50
£12.50 per 100ml
M-Club
Probiotic Body Wipes for Women 8 Individually Wrapped Biodegradable Wipes
£6.00
75ml
M-Club
Hand & Nail Cream With Sea Buckthorn
£9.50
£12.67 per 100ml
14ml
M-Club
Biotin Skin Hair & Nails Oral Supplement Spray 30 Day Supply
£11.99
£85.64 per 100ml
100ml
M-Club
Skin Purifying Mist
£9.12
£9.12 per 100ml
Related Products
The Eye Doctor
Intensive Relief Eye Drops Intense
16
£9.49
Vizulize
VizulizeHypromellose 0.3% Eye Drops
£2.79
10ml
VizOpti
Viz Opti Intensive Dry Eyes Eye Drops
£5.99
£59.90 per 100ml
10ml
VizOpti
Viz Opti Preservative-Free Dry Eyes Eye Drops -10ml
1
£8.35
£83.50 per 100ml
Vizulize
VizulizeIntensive Dry Eye Drops
6
£2.79
10ml
Supereyes
Dry Eye Drops
£1.00
£10.00 per 100ml
10ml
Optrex
Moisturising Eye Drop Dry Eyes
4
£4.49
£44.90 per 100ml
10ml
Vizopti
Preservative-Free Screen Eyes Eye Drops
2
£8.99
£89.90 per 100ml
10ml
Optrex
Refreshing Eye Drops for Tired Eyes
3
£4.39
£43.90 per 100ml
Vizulize
Dry Eyes Drops
4
£2.92