Today's Deals
Help Guides
Download App
M&S
Chimichurri
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
M&S Plain Pancakes
500g
VIEW
Superdrug
Butterfly Rings S M
VIEW
Superdrug
Slippers Teddy S M
VIEW
JML
Comfortisse Posture Pro Black S m
VIEW
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Mint Sauce 250ml
£0.90
£0.36 per 100ml
Waitrose
Waitrose Wild Cranberry Sauce
£2.45
Tesco
Tomato Mascarpone Pasta Sauce 340g
£2.10
£0.62 per 100g
Asda
Mango Chutney 240g
£1.08
£0.45 per 100g
Morrisons
Tomato & Garlic Pasta Sauce
£0.79
see more
Good to know
Herbs and tangy heat
Chilli rating - Medium Heat
Suitable for vegans
Origin - Italy
Reviews
3.0
14 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
M&S
Sauces
Seasonings
Marinades
Jars