Today's Deals
Help Guides
Download App
M&S
Natural Mixed Nuts
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Superdrug
Mixed Metals Ring S M
VIEW
Sainsbury's
M&S Percy Pig Sugar Reduced
VIEW
Superdrug
40 Denier Shaper Tights Natural S M
VIEW
Sainsbury's
M&S Plain Pancakes
VIEW
Today's Price
See how M&S prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.90
Highest
£197.70
£0.00
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Mixed Nuts
£5.00
Sainsbury's
Mixed Nuts 300g
£4.30
£1.43 per 100g
Tesco
Mixed Nuts 200g
£2.50
£1.25 per 100g
Morrisons
Salted Caramel Nut Medley
£4.00
Asda
Mixed Nut Selection 190g
£2.02
£1.06 per 100g
see more
Good to know
#3 in Mixed Nuts
Contains selection of cashew nuts, almonds, Brazil nuts, pecan nuts, and pistachio nuts
High in fibre
High in magnesium
High in Vitamin E
Reviews
4.2
39 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"This is a nice big back of good quality nuts: no bulking out the packet with cheaper peanuts but just delicious"
"These were ok but I would have preferred more variety"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
M&S
Mixed Nuts
Nuts
Trail Mixes