Today's Deals
Help Guides
Download App
M&S
Roast Lamb Dinner Mini Meal
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Today's Price
See how M&S prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£3.50
Highest
£12.25
£0.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Roast Lamb Dinner Ready Meal For 1 400g
£2.65
£0.66 per 100g
Tesco
Lamb Shank In Mint Gravy 450g
£6.70
£1.49 per 100g
Waitrose
Waitrose Classics Lamb in Mint & Redcurrant Gravy for 1
£5.25
Morrisons
Liver And Bacon 400g
£2.50
£0.63 per 100g
Good to know
Slices of roast lamb in mint gravy with roast potatoes, peas and carrots
High in protein
Serves 1
Smaller version of regular ready meal
Made in UK with farm assured lamb from New Zealand
see more
Reviews
3.4
88 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"Very tasty and great to have I the freezer"
"Very small portion of veg otherwise it would have been 5 stars"
"I love this! The gravy is delicious"
"Very minimal portions of each item"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
M&S
Lamb
Ready Meals
Meals