Today's Deals
Help Guides
Download App
M&S
Smoked Haddock & Leek Pie Frozen
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
M&S Fish Pie for One
VIEW
Sainsbury's
M&S Plain Pancakes
VIEW
Superdrug
Butterfly Rings S M
VIEW
Superdrug
Slippers Teddy S M
VIEW
Today's Price
See how M&S prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£10.00
Highest
£19.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Fish Pie 400g
£4.75
£1.19 per 100g
Waitrose
Waitrose Frozen Chicken Ham Hock & Leek Pie For 2
£5.50
Morrisons
Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie
£2.25
Sainsbury's
Chicken Leek & Spinach Pie 400g
£3.75
£0.94 per 100g
Asda
Chicken Bacon & Leek Puff Pastry Pie 500g
£4.38
£0.88 per 100g
Iceland
Slow Cooked Cottage Pie
£4.00
see more
Good to know
Chunky smoked haddock in creamy sauce with vintage cheddar cheese, leeks and chives
Topped with all butter puff pastry lid
Oven cook in 45 minutes
Responsibly sourced from United Kingdom
Reviews
2.0
20 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
M&S
Fish Pies
Pies
Ready Meals