Today's Deals
Help Guides
Download App
Maltesers
Chocolate Spread
350g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.48
£0.71 per 100g
VISIT
Iceland
£2.75
£0.79 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.00
£0.86 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
3 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Maltesers
310g
Maltesers
Milk Chocolate & Honeycomb Gift Box of Chocolates Fairtrade
342
£5.00
£1.61 per 100g
Maltesers
Mini Bunnies White Chocolate Bag
45
£2.00
200g
Maltesers
Assorted Chocolate Truffles
10
£6.50
£3.25 per 100g
Maltesers
Thank You Box
£6.90
88g
Maltesers
White Chocolate Gift Box
£2.25
£2.56 per 100g
126g
Maltesers
White Chocolate Bag
3
£2.50
£1.98 per 100g
Maltesers
Milk Chocolate Easter Mini Eggs
1
£2.00
26.2g
Maltesers
Cake Bars Cake Bars Maltesers
14
£2.75
£2.10 per 100g
29g
Maltesers
Chocolate Reindeer
7
£0.50
£1.72 per 100g
29g
Maltesers
Easter Chocolate Bunny
4
£0.80
£2.76 per 100g
Related Products
400g
Cadbury
Smooth Chocolate Spread
17
£3.00
£0.75 per 100g
350g
Nutella
Hazelnut Chocolate Spread
69
£2.99
£0.85 per 100g
200g
Nutella
Hazelnut & Chocolate Spread
46
£2.10
£1.05 per 100g
165g
Pip & Nut
Chocolate Hazelnut Spread
93
£2.95
£1.79 per 100g
400g
Tesco
Chocolate Spread
53
£1.65
£0.41 per 100g
400g
Stamford Street Co.
Chocolate Spread
44
£1.35
£0.34 per 100g
350g
Milky Way
Chocolate Spread
£1.50
£0.43 per 100g
350g
Snickers
Chocolate Spread
1
£2.48
£0.71 per 100g
1000g
Nutella
Hazelnut Chocolate Spread
6
£5.27
£0.53 per 100g
630g
Nutella
Hazelnut & Cocoa Chocolate Spread
5
£4.75
£0.75 per 100g
Related Searches
Maltesers