Today's Deals
Help Guides
Download App
Mama
Mi Goreng Noodles
80g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£0.95
£0.69
£1.19 per 100g
VISIT
Tesco
£1.10
£1.38 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Mama prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.49
Usually
£0.95
Highest
£1.15
£0.95
Supermarket Alternatives
Tesco
Curry Flavour Instant Noodles 100g
£0.39
£0.39 per 100g
Asda
Just Essentials Chicken Flavour Instant Noodles
£0.29
Morrisons
Straight To Wok Fine Thread Noodles
£1.00
Sainsbury's
Medium Noodles 250g
£0.95
£0.38 per 100g
Waitrose
Waitrose Singapore Rice Noodles
£1.50
see more
Good to know
Stir-fried noodles
Flavour: Mi Goreng
Oriental style
Reviews
5.0
9 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"Love these! I use a little less water than recommended and don't drain it"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mama
90g
Mama
Kimchi Oriental Style Instant Noodle
18
£0.85
£0.94 per 100g
90g
Mama
Hot & Spicy Oriental Style Instant Noodles
19
£0.85
£0.94 per 100g
90g
Mama
Oriental Style Instant Noodles Shrimp Creamy Tom Yum Jumbo Pack
29
£0.85
£0.94 per 100g
90g
Mama
Oriental Style Instant Noodles Chicken Jumbo Pack
3
£0.95
£1.06 per 100g
Related Products
80g
Indo Mie
Noodles Mi Goreng
25
£0.88
£1.10 per 100g
85g
Iceland
Koka Oriental Instant Noodles The Original Mi Goreng Fried
£0.63
£0.74 per 100g
80g
Indo Mie
Indomie Mi Goreng Stir Fry Noodles
7
£4.00
£1.00 per 100g
92g
Nissin
Soba Chilli Instant Wok Style Noodles Cup
161
£1.50
£1.63 per 100g
90g
Nissin
Soba Classic Instant Cup Noodles with Yakisoba Sauce
187
£1.50
£1.67 per 100g
89g
Nissin
Yakitori Chicken Soba Instant Cup Noodles
116
£1.50
£1.69 per 100g
85g
Koka
The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles
6
£0.63
£0.74 per 100g
110g
Nissin
Wok Style Soba Teriyaki Stir Fry Noodles
61
£1.18
£1.07 per 100g
109g
Nissin
Classic Soba Fried Noodles
120
£1.18
£1.08 per 100g
111g
Nissin
Soba Chilli Noodles
120
£1.18
£1.06 per 100g
Related Searches
Mama
Noodles