Today's Deals
Help Guides
Download App
Matusalem
Oloroso 30 Year Old Gonzalez Byass Sherry
37.5cl
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£36.98
£9.86 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£34.99
Usually
£36.98
£36.98
Supermarket Alternatives
Morrisons
Cream Sherry
£11.25
Tesco
Cream Sherry 37.5cl
£7.75
£2.07 per 100ml
Waitrose
No.1 Torre Del Oro Palo Cortado
£11.50
Sainsbury's
Winemaker's Selection Sweet Rich Cream Sherry 1l
£11.25
£1.13 per 100ml
Asda
Cream Sherry 1l
£11.25
£1.13 per 100ml
see more
Good to know
Aged for 30 Years
Classic sweet Oloroso
Time, oak and Pedro Xim nez grape in harmony
Aromas of raisins, dates, spices and roasted coffee beans
Ideal with dessert, meat and mature cheeses
see more
Reviews
4.6
11 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Matusalem
Sherries