Today's Deals
Help Guides
Download App
Maybelline
Super Fluff 260 Deep Brown
5ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£10.99
£219.80 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£11.00
£220.00 per 100ml
VISIT
Tesco
£11.00
£220.00 per 100ml
3 FOR 2
VISIT
Amazon
£17.58
£351.60 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£10.99
Highest
£24.99
£10.99
Reviews
4.4
371 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Maybelline
5ml
Maybelline
Super Fluff 255 Soft Brown
306
£8.75
£175.00 per 100ml
5ml
Maybelline
Super Fluff 257 Medium Brown
365
£6.95
£139.00 per 100ml
5ml
Maybelline
Super Fluff 262 Black Brown
338
£8.49
£169.80 per 100ml
Maybelline
Super Fluff 250 Blonde
306
£10.99
7.2ml
Maybelline
Lash Sensational Sky High Mascara Brown
1,042
£7.95
£110.42 per 100ml
Related Products
Rimmel
Wonder'Freeze Brow Lamination Gel Deep Brown
422
£4.29
Max Factor
2000 Calorie Brow Sculpt Gel Soft Brown
47
£4.99
NYX Professional Makeup
Powder Louder Brow Pencil Deep Brown
973
£5.22
e.l.f.
e. l.f. Cosmetics Clear Brow & Lash Crystal Clear Mascara
2,229
£3.96
Related Searches
Maybelline