Today's Deals
Help Guides
Download App
Maybelline
Super Stay Teddy Tint Nudes Up To 12H Wear 100 Kitten Heel
5ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£9.49
£189.80 per 100ml
VISIT
Boots
£11.99
£239.80 per 100ml
VISIT
Superdrug
£11.99
£239.80 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Maybelline
5ml
Maybelline
Super Stay Teddy Tint Lip Tint 30 Coquettish
£7.98
£159.60 per 100ml
5ml
Maybelline
Teddy Tint Baby Tee
£5.00
£100.00 per 100ml
Maybelline
Teddy Tint Ribbon Tied
£11.99
Maybelline
Teddy Tint Velvet Choker
£9.46
Maybelline
Teddy Tint Faux Freckle
£9.61
5ml
Maybelline
Teddy Tint Current Mood
£5.00
£100.00 per 100ml
5ml
Maybelline
Teddy Tint Skinnydip
£7.98
£159.60 per 100ml
30ml
Maybelline
Super Stay Lumi Matte Foundation Shade 119
£10.39
£34.63 per 100ml
30ml
Maybelline
Super Stay Up To 30h Lumi Matte Foundation
£10.39
£34.63 per 100ml
30ml
Maybelline
Super Stay Up To 30h Lumi Matte Foundation
£10.39
£34.63 per 100ml
Related Products
3g
Catrice
Blur-Real Matte Lipstick 060 Blurred Icon
£4.49
each
L'Oreal
Paris Color Riche Matte-in-Balm Lipstick 545 Nude Nonchalant
£9.99
L'Oreal
Paris Color Riche Matte-in-Balm Lipstick 560 RosewoodInfluence
£9.11
Morphe
Lip Filter Hydroplump Soft Matte Lipstick Teddy
£14.00
L'Oreal
Paris Color Riche Matte-in-Balm Lipstick 300 Rouge Paris
£8.00
MUA
Creamy Matte Lipstick Super Nude
£3.50
L'Oreal
Paris Color Riche Matte-in-Balm Lipstick 601 Worth It
£8.59
L'Oreal
Paris Color Riche Matte-in-Balm Lipstick 570 Worth It Intense
£9.99
60ml
NYX Professional Makeup
Setting Spray Marshmellow Matte Up To 16H Wear
£8.00
£13.33 per 100ml
30ml
Estee Lauder
Double Wear Stay-In-Place Longwear Matte Foundation Spf 688N1 Espresso
£29.62
£98.73 per 100ml
Related Searches
Maybelline