Today's Deals
Help Guides
Download App
McGuigan
Estate Cabernet Sauvignon
75cl
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£5.45
£0.73 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how McGuigan prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.35
Usually
£11.28
£5.45
Reviews
3.5
12 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very enjoyable with meals and also is a nice casual wine for easy drinking"
"I love this wine and at £5.00 a bottle you can't go wrong"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McGuigan
75cl
McGuigan
Reserve Cabernet Sauvignon
39
£7.75
£1.03 per 100ml
McGuigan
Black Label Cabernet Sauvignon
10
£7.50
75cl
McGuigan
Classic Cabernet Sauvignon Australian Red Wine
80
£5.15
£0.69 per 100ml
McGuigan
Estate Chardonnay
40
£5.45
75cl
McGuigan
Estate Shiraz
34
£5.45
£0.73 per 100ml
75cl
McGuigan
Estate Merlot
47
£5.45
£0.73 per 100ml
75cl
McGuigan
Estate Rose
19
£5.45
£0.73 per 100ml
75cl
McGuigan
Estate Pinot Grigio White Wine
2
£5.45
£0.73 per 100ml
225cl
McGuigan
Estate Chardonnay Australian White Boxed Wine
40
£16.00
£0.71 per 100ml
225cl
McGuigan
Estate Merlot Australian Red Boxed Wine
48
£16.00
£0.71 per 100ml
Related Products
75cl
Errazuriz
Estate Cabernet Sauvignon
66
£7.50
£1.00 per 100ml
75cl
Dark Horse
Cabernet Sauvignon Red Wine
86
£9.97
£1.33 per 100ml
75cl
Apothic
Cabernet Sauvignon
112
£6.98
£0.93 per 100ml
19 Crimes
Cabernet Sauvignon
12
£7.50
75cl
Errazuriz
Estate Sauvignon Blanc
50
£9.25
£1.23 per 100ml
18.7cl
Casillero del Diablo
Cabernet Sauvignon
18
£2.75
£1.47 per 100ml
1.5l
Casillero del Diablo
Cabernet Sauvignon
2
£15.50
£1.03 per 100ml
750ml
Kedem
Barkan Cabernet Sauvignon
3
£12.00
£1.60 per 100ml
750ml
Wynns
The Siding Cabernet Sauvignon
10
£16.00
£2.13 per 100ml
Howard Park
Margaret River Cabernet Sauvignon
5
£14.00
Related Searches
McGuigan