Today's Deals
Help Guides
Download App
McVitie's
Victoria Our Classic Gold Biscuits Selection
490g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.00
£1.02 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From McVitie's
490g
McVitie's
Victoria Chocolate Biscuits Selection
£4.50
£0.92 per 100g
400g
McVitie's
Family Circle 10 Biscuits
£2.49
£0.62 per 100g
250g
McVitie's
Jaffa Digestives Biscuits
£1.85
£0.74 per 100g
250g
McVitie's
Seriously Chocolatey Digestive Biscuits
£1.85
£0.74 per 100g
19g
McVitie's
Digestives Minis Biscuits
£1.00
£1.05 per 100g
109.9g
McVitie's
Digestives Caramel Millionaire Slices
£1.50
£0.27 per 100g
McVitie's
Digestives Milk Chocolate Biscuits
£2.25
266g
McVitie's
Digestives Milk Chocolate Biscuits Twin Pack
£3.50
£0.66 per 100g
250g
McVitie's
Caramel Digestives
£1.50
£0.60 per 100g
McVitie's
10 Jaffa Cakes
£1.00
£0.10 each
Related Products
275g
Fox's
Classic Biscuits
£3.00
£1.09 per 100g
500g
Fox's
Classic Biscuit Selection
£5.50
£1.10 per 100g
140g
Goplana
Jezyki Classic Biscuits
£1.42
£1.01 per 100g
350g
Fox's
Favourites Biscuit Selection
£3.50
£1.00 per 100g
400g
Border
Biscuits Sharing Pack
£4.00
£1.00 per 100g
300g
Paterson's
Scottish Shortbread Fingers
£1.00
£0.33 per 100g
Lotus
Biscoff Cream Sandwich
£1.70
Loacker
Classic Peanut Butter Wafer
£1.35
140g
Jammie Dodgers
Raspberry Flavoured Biscuits
£0.75
£0.54 per 100g
250g
Hovis
Digestive Biscuits
£1.47
£0.59 per 100g
Related Searches
McVitie's