Today's Deals
Help Guides
Download App
Mama Mio
Mini Mio Beddy Byes Calming Baby Bath Milk
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£6.85
£3.43 per 100ml
VISIT
Boots
£8.00
£4.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£4.40
Usually
£9.99
£6.85
Supermarket Alternatives
Tesco
Naturals Oat Chamomile & Lavender Bath Milk 250ml
£2.50
£1.00 per 100ml
Good to know
Soothing bath soak
Gentle milky bath
Calming lavender fragrance
Sweet almond oil helps balance absorption of moisture and water loss
Soft milk bath
Gently cleanses delicate skin
100% natural calming fragrance
Certified vegan and cruelty-free
Dermatologically tested
Paediatrician approved
see more
Reviews
4.5
75 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
400ml
Nalas Baby
Nala's Baby Bubble Bath
29
£8.75
£2.19 per 100ml
250ml
Childs Farm
Baby Bubble Bath250 Ml Soft Scent For Newborns & Sensitive Skin
116
£3.00
£1.20 per 100ml
400ml
Nalas Baby
Nala's Baby Body Lotion
86
£8.75
£2.19 per 100ml
200ml
Childs Farm
Baby Moisturiser
576
£3.67
£1.84 per 100ml
150ml
E45
Sun Care Sensitive After Sun Gel
100
£9.44
£6.29 per 100ml
250ml
Childs Farm
Oatderma Bath Milk250 Ml Fragrance Free Sensitive Skin Baby Kids
19
£7.50
£3.00 per 100ml
500ml
Childs Farm
Baby Moisturiser Soft Scent For Newborns & Sensitive Skin
6
£10.00
£2.00 per 100ml
50ml
Childs Farm
Baby All Over Balm
1
£4.33
£8.66 per 100ml
200ml
Nalas Baby
Nala's Baby Nighttime Oil
13
£5.48
£2.74 per 100ml
160ml
Childs Farm
Baby Foaming Cloud Wash Cleanser Soft Scent For Newborns & Sensitive Skin
12
£4.00
£2.50 per 100ml
Related Searches
Mama Mio
Baby Washes