Today's Deals
Help Guides
Download App
Mintons Good Food
Minton & Donello Redskin Peanuts
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Today's Price
See how Mintons Good Food prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£3.60
Highest
£5.38
£0.00
Supermarket Alternatives
Asda
Redskin Peanuts 200g
£1.27
£0.64 per 100g
Sainsbury's
Dry Roasted Jumbo Peanuts 200g
£1.40
£0.70 per 100g
Tesco
Dry Roasted Peanuts 550g
£2.55
£0.46 per 100g
Waitrose
Waitrose Monkey Nuts
£2.00
Morrisons
Dry Roasted Peanuts
£1.40
see more
Reviews
5.0
8 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"Love these nuts and cheaper than Holland and Barrett"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Mintons Good Food
Peanuts
Nuts
Snacks
Monkey Nuts