Today's Deals
Help Guides
Download App
Mixa
Renewing Cream 10% Urea & Amino Acid
400ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£6.65
£1.66 per 100ml
VISIT
Superdrug
£6.65
£1.66 per 100ml
VISIT
Ebay
£8.69
£2.17 per 100ml
VISIT
Boots
£9.99
£2.50 per 100ml
VISIT
Morrisons
£10.00
£2.50 per 100ml
VISIT
Tesco
£10.00
£2.50 per 100ml
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
5.0
1 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mixa
400ml
Mixa
Urea Repair Lotion
£5.99
£1.50 per 100ml
250ml
Mixa
Repair Lotion
2
£3.99
£1.60 per 100ml
150ml
Mixa
10 in 1 Cica Repair Repairing ointment
1
£5.33
£3.55 per 100ml
400ml
Mixa
Comfort Cream Jar
1
£6.65
£1.66 per 100ml
Related Products
340g
CeraVe
SA Smoothing Moisturiser with Salicylic Acid
896
£11.99
£3.53 per 100g
50g
E45
Dermatological Moisturising Cream for Dry Skin & Eczema
221
£2.99
£5.98 per 100g
Garnier
Repair Body Lotion Dry Skin
4
£3.50
200ml
Dove
Cica + Repair Body Serum200 ml
£12.99
£6.50 per 100ml
177ml
CeraVe
SA Smoothing Cream
895
£8.39
£4.74 per 100ml
250ml
Eucerin
UreaRepair 10% Body Lotion for Dry Skin
227
£13.99
£5.60 per 100ml
88ml
CeraVe
SA Renewing Foot Cream
10
£5.99
£6.81 per 100ml
400ml
Nivea
Repair & Care 15% Glycerin + Urea
1,255
£5.49
£1.37 per 100ml
200ml
E45
Dermatological Moisturising Body Lotion
268
£3.66
£1.83 per 100ml
473ml
CeraVe
SA Smoothing Cleanser Salicylic
1,131
£12.54
£2.65 per 100ml