Today's Deals
Help Guides
Download App
Moma Foods Ltd
MOMA Apple Cinnamon & Brown Sugar Porridge 7 Sachets
280g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.75
£0.98 per 100g
VISIT
Waitrose
£3.30
£1.18 per 100g
2 FOR £4.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
9 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
65g
Moma
Apple Cinnamon & Brown Sugar Porridge Pot
17
£1.30
£2.00 per 100g
65g
Bio & Me
Porridge Apple & Cinnamon
40
£1.30
£2.00 per 100g
57g
Quaker
Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Pot
41
£1.22
£2.14 per 100g
57g
Quaker
Oat So Simple Sweet Cinnamon Porridge
29
£1.22
£2.14 per 100g
36g
Quaker
Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets x10Pack
44
£2.30
£0.64 per 100g
33g
Quaker
Oat So Simple Sweet Cinnamon Porridge Sachets
27
£3.00
£0.91 per 100g
36g, 288g
ASDA
Apple & Blueberry Flavour Porridge Sachets
72
£1.37
£0.48 per 100g
Tesco
gut sense Apple & Cinnamon Porridge Pot
1
£0.70
Waitrose Ltd
Waitrose Apple & Blueberry Porridge Pot
16
£0.95
38.5g
Quaker
Oat So Simple Sultanas & Raisins Porridge Sachets Fruit & Cranberry
29
£3.75
£0.97 per 100g