Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
2 Chicken Ham Hock & Leek Pies
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.25
£0.81 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
The Best Ham Hock Leek & Potato Gratin
£4.75
400g
Morrisons
2 Steak & Craft Ale Pies
£3.25
£0.81 per 100g
Morrisons
Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie
£2.25
320g
Morrisons
The Best 2 West Country Cheddar & Ham Chicken Kyivs
£5.25
£1.64 per 100g
Morrisons
Chicken & Gravy Pie
£2.25
Morrisons
Bells Mini Scotch Pies Pack
£1.85
Morrisons
Market Street Puff Pastry Mince Pies
£1.80
Morrisons
Bacon & Leek Quiche
£2.75
Morrisons
Bells Mini Chicken Pies
£1.75
Morrisons
Chopped Pork & Ham
£2.90
Related Products
Waitrose Ltd
Waitrose Frozen Chicken Ham Hock & Leek Pie For 2
£4.40
Pukka
Chicken Ham & Leek
£1.67
Charlie Bigham's
Chicken Ham & Leek Ceramic Pie
£6.50
255g
Pieminister
Free Ranger Chicken Ham & Leek Pie
£4.00
£1.57 per 100g
400g
Tesco Finest
Ham Hock Leek & Gratin
£4.75
£1.19 per 100g
Charlie Bigham's
Chicken Ham & Leek Pastry Pie
£5.50
Pukka
2 Puff Pastry Pies Chicken & Mushroom
£1.75
172g
Pukka
2 Puff Pastry Pies Chicken & Gravy
£3.00
£0.87 per 100g
400g
Exceptional by ASDA
Ham Hock Vintage Cheddar & Leek Quiche
£3.97
£0.99 per 100g
500g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chicken Wiltshire Ham Hock & Leek Pie Taste the Difference
£6.25
£1.25 per 100g
Related Searches
Morrisons