Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Honey Sriracha Dipping Sauce
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.25
£0.42 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
300g
Morrisons
Sweet Chilli Dipping Sauce
£1.25
£0.42 per 100g
50g
Morrisons
Sriracha Seasoning
£1.25
£2.50 per 100g
125g
Morrisons
Mackerel Hot Sriracha
£1.30
£1.04 per 100g
375g
Morrisons
Honey Loops
£1.15
£0.31 per 100g
Morrisons
Pure Set Honey
£1.75
Morrisons
Pure Clear Honey
£1.75
140g
Morrisons
Hot Honey Chorizo
£3.00
£2.14 per 100g
Morrisons
Honey Cured Ham
£2.00
Morrisons
Gammon Joint Honey Glaze
£4.75
Morrisons
Wafer Thin Honey Ham
£0.99
Related Products
155ml
Leon
Hot Honey Sriracha
£2.80
£1.81 per 100ml
455ml
Thai Dragon
Hot Chilli Sauce
£2.48
£0.55 per 100ml
256ml
Tabasco
Sriracha Hot Chilli Sauce
£2.20
£0.86 per 100ml
190g
Sauce Shop
Honey Sriracha Drizzle
£3.00
£1.58 per 100g
275g
Dr Wills
Sriracha Hot Sauce
£3.50
£1.27 per 100g
295g
Blue Dragon
Honey Sriracha Sauce
£2.85
£0.97 per 100g
Uni-Eagle
Sriracha Hot Chilli Sauce
£2.60
455ml
Thai Dragon
Sriracha Black Fire Sauce
£2.50
£0.55 per 100ml
480g
Original Sriracha
Bangthai Original Sriracha Extra Hot Chilli Sauce
£3.40
£0.71 per 100g
200ml
Meat Lust
Hot Honey Sauce
£2.50
£1.25 per 100ml
Related Searches
Morrisons