Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Lightly Seeded Loaf
800g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£0.79
£0.10 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.9
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
Free From Seeded Sliced Loaf
9
£1.90
Morrisons
Free From Seeded Rolls
7
£1.80
Morrisons
Lightly Salted Tortilla Trees
£1.25
Morrisons
Lightly Salted Rice Cakes
12
£0.95
Morrisons
Loaf Cake Liners
3
£2.55
Morrisons
Sliced Brioche Loaf
7
£2.00
800g
Morrisons
White Farmhouse Loaf
4
£1.10
£0.14 per 100g
Morrisons
Lemon Loaf Cake
£2.00
Morrisons
Cherry Loaf Cake
£2.00
Morrisons
Hot Cross Loaf
£1.00
Related Products
Village Bakery
Lightly Seeded Sliced Loaf
£0.79
800g
Tesco
Lightly Seeded White Bread Loaf
76
£0.79
£0.10 per 100g
300g
Schar
Gluten Free Wholesome Seeded Loaf
73
£2.80
£0.93 per 100g
750g
Allinson's
Lightly Seeded Sliced Bread
43
£1.50
£0.20 per 100g
800g
Tesco Finest
Seeded Sourdough Loaf
40
£3.75
£0.47 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Wholemeal Seeded Loaf
£0.99
800g
Sainsbury's
Thick Lightly Seeded Bread
89
£0.79
£0.10 per 100g
500g
Baker Street
Seeded Rye Bread
23
£2.00
£0.40 per 100g
500g
Schar
Farmhouse Seeded
62
£3.80
£0.76 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Seeded Sourdough Sliced Loaf
£1.89
Related Searches
Morrisons