Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Mature Cheddar & Chive Dip
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.30
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.30
Usually
£1.35
Highest
£1.45
£1.30
Supermarket Alternatives
Tesco
Cheddar Cheese & Chive Dip 200g
£1.30
£0.65 per 100g
Sainsbury's
Cheddar Cheese & Chive Dip 200g
£1.35
£0.68 per 100g
Asda
Sour Cream & Chive 290g
£1.50
£0.52 per 100g
Morrisons
Soured Cream & Chive Dip 170g
£1.30
£0.76 per 100g
Iceland
Soured Cream & Chive Dip 200g
£2.13
£1.07 per 100g
Waitrose
No.1 Watercress Tzatziki
£2.40
see more
Good to know
Mature Cheddar
Chive Dip
Suitable for vegetarians
Reviews
4.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
Soured Cream & Chive Dip
3
£1.30
£0.76 per 100g
Morrisons
Mature Cheddar
£5.40
£0.72 per 100g
Morrisons
Extra Mature Cheddar
2
£5.40
£0.72 per 100g
Morrisons
Mature Cheddar Cheese
11
£2.85
Morrisons
The Best Extra Mature Cheddar & Leek Pork Sausage
£3.25
£0.81 per 100g
Morrisons
Orkney Mature Coloured Cheddar
£3.30
Morrisons
Savers Mature Coloured Cheddar
£2.18
Morrisons
Lockerbie Mature Coloured Cheddar
£1.44
Morrisons
Scottish Mature Cheddar Cheese
£2.80
Morrisons
Mature Cheddar Cheese Sauce
£0.80
£0.17 per 100g
Related Products
Tyrrells
Mature Cheddar & Chive Sharing Crisps
370
£2.00
£1.33 per 100g
Tesco
Cheddar Cheese & Chive Dip
147
£1.30
£0.65 per 100g
Sainsbury's
Cheddar Cheese & Chive Dip
101
£1.35
£0.68 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Cheese & Chive Dip
71
£1.85
Waitrose Ltd
Waitrose Sour Cream & Chive Dip
98
£1.85
Jacob's
Bites Mature Cheddar & Onion Crackers
470
£1.25
£1.00 per 100g
THE DELI
Cheese & Chive Dip
£0.95
Kettle
Tortilla Mature Cheddar & Red Onion
4
£1.65
£1.18 per 100g
Higgidy
Extra Mature Cheddar & Kimchi Quiche
2
£3.00
£1.94 per 100g
Cathedral City
Mature Cheddar Cheese
156
£5.32
£0.97 per 100g
Related Searches
Morrisons
Cheese Spreads
Dips