Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Red Potatoes
2kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.89
£0.09 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Tesco
Red Potatoes 2kg
£1.56
£0.08 per 100g
Morrisons
British White Potatoes
£1.65
Waitrose
Waitrose British Large Red Potatoes per kg
£1.80
Sainsbury's
British Red Potatoes & M&S Lavender Limeflower & Camomile Tea Bags 2kg
£1.56
£0.08 per 100g
Asda
Smooth & Rich Red Potatoes 2kg
£1.55
£0.08 per 100g
see more
Reviews
2.4
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
Miniature Potatoes
35
£0.87
Morrisons
Baking Potatoes
126
£0.79
£0.20 each
1kg
Morrisons
Baby Potatoes
39
£0.99
£0.10 per 100g
Morrisons
Roast Potatoes
3
£2.30
Morrisons
Peeled Potatoes
6
£1.50
2kg
Morrisons
Baking Potatoes
12
£1.85
£0.09 per 100g
1kg
Morrisons
Sweet Potatoes
£1.19
£0.12 per 100g
400g
Morrisons
Parmentier Potatoes
£2.00
£0.50 per 100g
300g
Morrisons
New Potatoes
13
£0.85
£0.28 per 100g
540g
Morrisons
New Potatoes
10
£1.30
£0.24 per 100g
Related Products
2kg
Tesco Finest
Red Potatoes
102
£2.40
£0.12 per 100g
2kg
Tesco
Red Potatoes
111
£1.56
£0.08 per 100g
Iceland
Red Potatoes
£2.00
2kg
Albert Bartlett
Original Rooster Potatoes
134
£2.00
£0.10 per 100g
Roosters
Red Rooster Potatoes
£2.19
NATURE'S PICK
British Red Potatoes
£1.95
2kg
ASDA
Smooth & Rich Red Potatoes
165
£1.55
£0.08 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Essential Red Potatoes
78
£1.80
Waitrose Ltd
Waitrose British Regal Red Potatoes
63
£2.00
Waitrose Ltd
Waitrose British Large Red Potatoes per kg
144
£1.80
Related Searches
Morrisons
Potatoes
Vegetables
Red Potatoes