Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Skin on & Boneless 4 Smoked Haddock Fillets
360g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
Skin On & Boneless Smoked Haddock Fillets
360g
VIEW
Morrisons
3 Skin-On & Boneless Smoked Haddock Fillets
320g
VIEW
Sainsbury's
Skin on & Boneless Smoked MSC Haddock Fillets
240g
VIEW
Morrisons
4 Skinless & Boneless Smoked Whitefish Fillets
400g
VIEW
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Skin On & Boneless Smoked Haddock Fillets 360g
£7.00
£1.94 per 100g
Tesco
Boneless Smoked Haddock 280g
£8.50
£3.04 per 100g
Waitrose
No.1 Smoked Haddock Loins
£9.15
Asda
2 Smoked Haddock Fillets 220g
£6.67
£3.03 per 100g
Iceland
4 Haddock Fillets Battered Skinless & Boneless 440g
£4.50
£1.02 per 100g
Morrisons
2 Haddock Fillets
£4.60
see more
Reviews
4.3
6 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Morrisons
Smoked Haddocks
Haddocks
Kippers
Seafoods