Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Smoked Ham
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Morrisons
British Thinly Sliced Smoked Ham
VIEW
Morrisons
Smoked Ham And Cheese Wrap
VIEW
Morrisons The Best
British Finely Sliced Applewood Smoked Ham
VIEW
Morrisons
Premium Ham
VIEW
Supermarket Alternatives
Iceland
15 Slices (Approx.) Wafer Thin Smoked Ham 120g
£1.15
£0.96 per 100g
Asda
Wafer Thin Smoked Ham 400g
£2.19
£0.55 per 100g
Tesco
Wafer Thin Smoked Ham Slices 125g
£1.30
£1.04 per 100g
Sainsbury's
6 Smoked Ham Slices 120g
£2.00
£1.67 per 100g
Morrisons
British Thinly Sliced Smoked Ham
£2.00
Waitrose
Waitrose British Oak Smoked Ham 4 Slices
£3.90
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Morrisons
Hams
Sliced Hams
Lunch Meats