Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
Spicy Sausage Tortelloni
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.25
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.25
Usually
£0.49
Highest
£2.25
£2.25
Supermarket Alternatives
Asda
Spicy Sausage Tortelloni Serves 2
£2.07
Sainsbury's
Smokey Chorizo Tortelloni 300g
£2.25
£0.75 per 100g
Morrisons
Chicken & Bacon Tortelloni
£2.25
Tesco
Chicken & Chorizo Fresh Tortelloni 300g
£2.25
£0.75 per 100g
Waitrose
Essential Spinach & Ricotta Tortelloni
£2.20
Iceland
Chicken & Chorizo Pasta 750g
£4.60
£0.61 per 100g
see more
Good to know
Fresh egg pasta parcels with pork, mortadella sausage and chilli filling
Mild chilli rating
Cooks in 3 minutes
Made from EU pork
Reviews
4.3
8 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
Four Cheese Tortelloni
19
£2.25
Morrisons
Ham & Cheese Tortelloni
9
£2.25
Morrisons
Chicken & Bacon Tortelloni
6
£2.25
Morrisons
Tomato & Mozzarella Tortelloni
4
£2.25
Morrisons
Spinach & Ricotta Tortelloni
13
£2.25
Morrisons
Garlic Sausage
4
£2.00
Morrisons
Sausage Pasta Bake
£3.75
£0.94 per 100g
Morrisons
Frozen Sausage Rolls
£1.00
£0.36 per 100g
Morrisons
18 Mini Sausage Rolls
1
£2.10
Morrisons
50 Cocktail Sausage Rolls
£1.95
£0.26 per 100g
Related Products
CUCINA
Spicy Sausage Tortelloni
£1.69
ASDA
Spicy Sausage Tortelloni Serves 2
74
£2.07
Tesco
Sausage & Ham Fresh Tortelloni
43
£2.25
£0.75 per 100g
La Famiglia Rana
Spicy Sausage & Mozzarella
8
£3.00
£1.20 per 100g
Ginsters
Spicy Sausage & Red Pepper Pasty
20
£1.50
£0.83 per 100g
Pizza Express
The Big Night In Spicy Sausage
10
£6.00
Tahira
Hot & Spicy Chicken & Beef Sausage
1
£2.10
£0.42 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Spicy Sausage Maltagliati Taste the Difference
21
£3.50
£1.40 per 100g
Simply Cook
Spicy Sausage Pasta 3 Pot Flavour Kit
£2.50
La Famiglia Rana
Rana Mushroom & Ricotta Fresh Tortelloni
53
£2.00
£0.80 per 100g
Related Searches
Morrisons
Pastas
Tortelloni
Ready Meals