Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
The Best Dark Chocolate Black Forest Panna Cotta
87g, 174g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.50
£2.01 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
Morrisons
The Best 2 Heritage Raspberry Panna Cotta
£3.50
417g
Morrisons
The Best Treacle Tart
£4.25
£1.02 per 100g
Morrisons
The Best Amaretto Tiramisu
£3.50
Morrisons
The Best Raspberry Eton Mess
£3.50
Morrisons
The Best Espresso Tiramisu Contains Alcohol
£1.75
Morrisons
The Best Mascarpone & Berry Cheesecake
£5.00
Morrisons
The Best White Chocolate Cookies
£2.50
Morrisons
The Best Belgian Chocolate Shortbread
£2.25
Morrisons
The Best Chocolate Fudge Cake
£6.00
Morrisons
The Best Triple Belgian Chocolate Cookies
£2.25
Related Products
120g
2
Sainsbury's
Caramel Panna Cotta
£2.45
£1.02 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Caramel Panna Cotta
£2.50
92g
2
Tesco Finest
Mixed Berry Panna Cotta
£3.50
£1.90 per 100g
Tesco Finest
Fruit 'Punch' Panna Cotta
£5.00
Waitrose Ltd
8 No.1 Raspberry Panna Cotta
£18.50
Tesco
Panna Cotta
£0.75
120g
2
Tesco
Caramel Panna Cotta Dessert
£2.30
£0.96 per 100g
Tesco Finest
Rhubarb Crumble Panna Cotta
£3.50
90g
Montezuma's
Black Forest Cherry Dark Chocolate Bar 70% Cocoa
£3.50
£3.89 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 Panna Cotta Wreath
£14.00
Related Searches
Morrisons