Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons The Best
Somerset Roast Chicken Breast
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons The Best prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.50
Usually
£3.50
Highest
£3.50
£3.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Roast Chicken Slices
£4.75
Sainsbury's
Roast British Cooked Breast Chicken Slices 180g
£3.75
£2.08 per 100g
Morrisons
Roast Chicken Slices 180g
£3.75
£2.08 per 100g
Asda
5 Extra Tasty Chicken Breast 120g
£2.24
£1.87 per 100g
Iceland
Sliced Chicken Breast 500g
£4.60
£0.92 per 100g
Waitrose
Waitrose Cooked Roast Chicken Breast Fillets 2 per kg
£5.51
see more
Good to know
Slow cooked with butter
Roasted for extra succulence and flavour
Made using finest British chicken breast
Exceptional flavour
Reviews
2.8
8 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons The Best
Morrisons The Best
Roast Chicken & Vegetable Soup
£3.00
£0.50 per 100g
Morrisons The Best
British Somerset Cheddar Crunch
11
£3.49
£1.16 per 100g
Morrisons The Best
Beef Fat Roast Potatoes
8
£2.80
Morrisons The Best
Goose Fat Roast Potatoes
3
£4.00
Morrisons The Best
Colombian Decaf Roast & Ground Coffee
5
£4.30
£1.89 per 100g
Morrisons The Best
Thickly Sliced Dry Cured Honey Roast Ham
7
£3.25
Morrisons The Best
Finely Sliced Dry Cured Honey Roast Ham
9
£3.25
Morrisons The Best
Signature Collection 4 Bramley Apple Hog Roast Sausages
£4.00
Morrisons The Best
Chicken Gravy
£2.45
£0.70 per 100ml
Morrisons The Best
Chicken Forestiere
£7.00
£1.56 per 100g
Related Products
Co-op British
Roast Chicken Breast
£2.65
£2.21 per 100g
ASDA
Roast Chicken Breast Fillets
267
£5.66
£1.18 per 100g
ASDA
Roast Chicken Breast Fillets
267
£2.94
£1.23 per 100g
Iceland
Roast Chicken Breast Fillets
29
£5.18
£1.35 per 100g
EE
Roast Chicken Breast Fillets
£2.29
£1.15 each
Tesco
BBQ Roast Chicken Breast Chunks
20
£3.20
£1.78 per 100g
Tesco
Katsu Roast Chicken Breast Chunks
7
£3.20
£1.78 per 100g
Tesco
BBQ Roast Chicken Breast Chunks
£2.00
£2.50 per 100g
Tesco
Tikka Roast Chicken Breast Slices
2
£3.25
£2.03 per 100g
Tesco
4 Roast Cooked Chicken Breast Fillets
101
£6.80
£1.40 per 100g
Related Searches
Morrisons The Best
Chicken Breasts
Chickens
Cooked Chickens
Chicken Slices