Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons The Best
Spicy Milano Salami & 'Nduja Stonebaked Pizza
454g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.50
£0.77 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Morrisons The Best prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.50
Usually
£3.50
Highest
£3.50
£3.50
Good to know
Woodfired and stonebaked in Italy
24-hour rested base for superior flavour and texture
Topped with tomato sauce, mozzarella, Milano salami and Calabrian 'Nduja sausage
Chilli rating - medium - 2
Winner of Quality Food Awards 2021
No artificial colours or flavours
see more
Reviews
3.6
24 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons The Best
Morrisons The Best
Cajun Style Chicken & Sweet Pepper Stonebaked Pizza
14
£3.50
393g
Morrisons The Best
Woodfired Hot Honey And Salami Pizza
£3.50
£0.89 per 100g
Morrisons The Best
LE Halloumi & Honey Pizza
£4.00
Morrisons The Best
Pork Nduja Pasta Torchiette
£7.00
Morrisons The Best
Ham & Mushroom Woodfired Pizza
£3.50
Morrisons The Best
Margherita Woodfired Pizza
£3.50
Morrisons The Best
LE Gyros Chicken Pizza
£4.00
Morrisons The Best
Limited Edition Morrisons The Best Spicy Mango Margarita
£12.00
Morrisons The Best
Pressed & Squeezed Peach & Apricot Juice
£3.40
200g
Morrisons The Best
Pesto & Mozzarella Bites
£3.00
£1.50 per 100g
Related Products
390g
Tesco Finest
Spicy 'Nduja & Salami Pizza
10
£4.85
£1.24 per 100g
370g
ASDA
Saporito Stonebaked Spicy Salami Pizza
10
£3.85
£1.04 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Spicy Salami Italian Stonebaked Pizza
£2.99
SPECIALLY SELECTED
Spicy Italian Salami & 'Nduja Wood Fired Sourdough Pizza
£3.99
454g
Dr. Oetker
Suprema La Calabria Salami Nduja & Hot Honey Pizza
46
£3.75
£0.83 per 100g
390g
Co-op Irresistible
Spicy Salami Pizza
£4.75
£1.22 per 100g
395g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Spicy Salami Nduja & Hot Honey Wood Fired Pizza Taste the Difference
19
£3.80
£0.96 per 100g
305g
Morrisons
Stonebaked Spicy Beef Pizza
£3.00
£0.98 per 100g
310g
Sainsbury's
Stonebaked Spicy Beef Pizza
£3.85
£1.24 per 100g
440g
Tesco Finest
Salami 'Nduja with hot Honey Sauce Pizza
24
£4.00
£0.91 per 100g
Related Searches
Morrisons The Best