Today's Deals
Help Guides
Download App
Morrisons
British Tikka Chicken Breast Steaks
350g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.37
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Morrisons
300g
Morrisons
British Turkey Breast Steaks
£4.50
£1.50 per 100g
350g
Morrisons
BBQ Lemon Garlic & Herb British Chicken Breast Steaks
£4.37
£1.25 per 100g
Morrisons
Chicken Breast Tikka Slices
£3.00
350g
Morrisons
Cajun Style Chicken Breast Steaks
£4.50
£1.29 per 100g
600g
Morrisons
British Cajun Chicken Steaks
£6.00
£1.00 per 100g
Morrisons
Savers Cooked Chicken Tikka Breast Slices
£2.00
1kg
Morrisons
British Chicken Breast Fillets
£6.99
£0.70 per 100g
2kg
Morrisons
British Chicken Breast Fillets
£13.30
£0.67 per 100g
330g
Morrisons
British Chicken Breast Fillets
£2.51
£0.76 per 100g
400g
Morrisons
British Chicken Breast Fillets
£4.30
£1.08 per 100g
Related Products
180g
Sainsbury's
Tikka Sliced British Chicken Breast
£3.35
£1.86 per 100g
330g
Summer Grill by ASDA
Simple to Cook Tikka Chicken Breast Steaks
£4.97
£1.51 per 100g
600g
Sainsbury's
British Turkey Breast Steaks
£7.00
£1.17 per 100g
380g
Tesco
British Turkey Breast Steaks
£4.75
£1.25 per 100g
160g
ASDA
Tikka Chicken Breast Thins
£2.94
£1.84 per 100g
160g
ASDA
Tikka Chicken Breast Slices
£2.94
£1.84 per 100g
160g
Iceland
Chicken Tikka Breast Slices
£2.76
£1.73 per 100g
130g
Iceland
Tikka Chicken Breast Chunks
£2.76
£2.12 per 100g
EVERYDAY ESSENTIALS
Chicken Tikka Breast Slices
£1.99
500g
Iceland
Tikka Sliced Chicken Breast
£4.31
£0.86 per 100g
Related Searches
Morrisons