Today's Deals
Help Guides
Download App
Mr Kipling
Christmassy Mini Cake Bites
205g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.75
£1.83 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mr Kipling
205g
Mr Kipling
Gingerbread Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
Mr Kipling
Christmas Slices
£2.50
£0.42 each
220g
Mr Kipling
Cherry Bakewell Cake Bites
£3.75
£1.70 per 100g
205g
Mr Kipling
Chocolate Strawberry Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
205g
Mr Kipling
Vanilla Party Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
205g
Mr Kipling
Tiramisu flavour Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
205g
Mr Kipling
Double Chocolate Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
205g
Mr Kipling
Marshmallow Smores Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
Related Products
Sainsbury's
Mini Teacakes Cake Bites
£3.00
£0.21 each
Thorntons
Choc Fudge Brownie Bites
£2.10
£0.21 each
250g
Tesco
Millionaire Mini Bites
£3.75
£1.50 per 100g
Gullon
Cheese Mini Bites
£1.00
335g
Tesco
Flapjack Mini Bites
£3.75
£1.12 per 100g
180g
Co-op
Mini Egg Bites
£2.40
£1.33 per 100g
Village Bakery
Flapjack Mini Bites
£1.99
£0.10 each
Village Bakery
Cluster Mini BItes
£1.99
£0.10 each
Village Bakery
Brownie Mini Bites
£1.99
£0.10 each
216g
Sainsbury's
Mini Egg Bites
£2.55
£0.07 per 100g
Related Searches
Mr Kipling