Today's Deals
Help Guides
Download App
Mug Shot
On The Go Cheese & Broccoli Pasta
68g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Mug Shot
Noodles Creamy Cheese
68g
VIEW
Mug Shot
Max Mac & Cheese Pasta
68g
VIEW
Mug Shot
Noodles Macaroni Cheese
68g
VIEW
Mug Shot
Macaroni Cheese Pasta
62g
VIEW
Today's Price
See how Mug Shot prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.10
Highest
£2.25
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Cheese & Broccoli Pasta 120g
£0.70
£0.58 per 100g
Asda
Cheese & Broccoli Flavour Pasta & Sauce 110g
£0.64
£0.58 per 100g
Morrisons
Cheese & Tomato Pasta Pot
£2.00
Sainsbury's
No Mayo Cheese & Tomato pasta 300g
£1.95
£0.65 per 100g
Iceland
Cheesy Chicken & Broccoli Pasta 750g
£4.00
£0.53 per 100g
Waitrose
Waitrose Pesto Pasta
£2.75
see more
Good to know
Take a break for a few minutes with a warm, comforting snack
Less than 2% fat
Less than 270 calories
Made with natural flavours
No artificial colours
Suitable for vegetarians
see more
Reviews
3.5
16 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Mug Shot
Pastas
Pasta Pots
Snack Pots