Today's Deals
Help Guides
Download App
Mug Shot
Pasta Tomato & Herb
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Mug Shot
Pasta Tomato &
VIEW
Mug Shot
Noodles Creamy Cheese
VIEW
Mug Shot
Macaroni Cheese Pasta
VIEW
Mug Shot
Roast Chicken Pasta Snack
VIEW
Today's Price
See how Mug Shot prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.85
Usually
£1.60
Highest
£3.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Chicken & Mushroom Flavour Pasta 120g
£0.70
£0.58 per 100g
Asda
Green Pesto Micro Pasta
£1.25
Sainsbury's
Tomato & Basil Chicken Pasta 300g
£3.10
£1.03 per 100g
Iceland
Tomato & Basil Pasta 275g
£2.59
£0.94 per 100g
Morrisons
Penne Mozzarella
£3.75
see more
Good to know
Free from
Artificial Colours
Reviews
2.0
1 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Mug Shot
Pastas
Pasta Pots