Today's Deals
Help Guides
Download App
Muller
Light Citrus Fat Free Yogurts
140g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.00
£0.36 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
6 x 140g
Best Value
Cheapest
£3.78
£0.45 per 100g
6 x 140g
£4.00
£0.48 per 100g
Reviews
4.3
33 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"They are a great alternative to a snack and enjoyable at any time of the day"
"These yogurts have lovely fresh fruit flavours"
"These yoghurts are not only fat free but packed full of fruit"
"These are very tasty and a nice treat"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Muller
140g
6
Muller
Light Red Fruits Fat Free Yogurt Variety
298
£3.00
£0.36 per 100g
160g
Muller
Light Fat Free Strawberry Yogurt
93
£0.62
£0.39 per 100g
160g
Muller
Light Vanilla & Dark Chocolate Fat Free Yogurt
115
£0.62
£0.39 per 100g
170g
Muller
Light Greek Style Mango & Passionfruit Yogurt with Granola
26
£1.65
£0.97 per 100g
140g
6
Muller
Light Fat Free Yogurts With Chocolate Sprinkles
114
£4.00
£0.48 per 100g
160g
Muller
Light Fat Free Toffee Yogurt
155
£0.62
£0.39 per 100g
160g
Muller
Light Fat Free Banana & Custard Yogurt
49
£0.62
£0.39 per 100g
115g
4
Muller
Light Greek Style Sublime Strawberry Yogurt
282
£1.50
£0.33 per 100g
115g
4
Muller
Light Greek Style Coconut Vanilla Yogurt
127
£1.50
£0.33 per 100g
170g
Muller
Light Greek Style Strawberry & Raspberry Yogurt with Granola
36
£1.65
£0.97 per 100g
Related Products
6
BROOKLEA
Light Fat Free Berry Yogurts
£2.59
£0.43 each
ASDA
Fat Free Greek Style Yogurts
66
£1.10
125g, 750g
6
JUST ESSENTIALS by ASDA
Low Fat Fruit Yogurts
76
£0.95
£0.13 per 100g
115g
4
Light & Free
Greek Style Strawberry Yogurt 0% Added Sugar Fat Free
90
£1.50
£0.33 per 100g
125g
6
Sainsbury's
Low Fat Red Fruit Yogurts
44
£1.50
£0.20 per 100g
125g, 750g
6
ASDA
Low Fat Smooth Red Fruit Yogurts
202
£1.50
£0.20 per 100g
115g
4
Light & Free
Peach Passion Fruit Yogurt
124
£1.50
£0.33 per 100g
65ml
8
Yakult
Light Drink
29
£3.63
£0.70 per 100ml
Koko
Dairy Free Peach & Passionfruit Yogurts
23
£1.54
1kg
Lancashire Farm
Natural Fat Free
29
£1.72
£0.17 per 100g
Related Searches
Muller