Today's Deals
Help Guides
Download App
Muller
Myprotein Chocolate Flavor Mousse
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.28
£0.64 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.25
£1.13 per 100g
VISIT
Tesco
£2.50
£1.25 per 100g
5 FOR £5
VISIT
Iceland
£2.50
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Low Fat
Contains
Sweeteners
Low fat
20g protein
Available in two flavours
Perfect treat any time
Delicious dessert or after a workout
see more
Reviews
4.3
76 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Muller
200g
Muller
Myprotein Salted Caramel Mousse
98
£1.28
£0.64 per 100g
200g
Muller
Myprotein Chocolate High Protein Pudding
36
£1.28
£0.64 per 100g
500ml
Muller
Myprotein Complete Cookies & Cream Flavour
51
£2.50
£0.50 per 100ml
200g
Muller
Myprotein Vanilla High Protein Pudding
37
£1.28
£0.64 per 100g
140g
Muller
Myprotein Banana Split Flavour Mixers
43
£1.50
£1.07 per 100g
180g
Muller
Rice Protein Chocolate Low Fat Dessert Flavour
10
£1.00
£0.56 per 100g
210g
Muller
X MYProtein Strawberry Yogurt
£1.50
£0.71 per 100g
210g
Muller
X MYProtein Vanilla Yogurt
£1.50
£0.71 per 100g
90g
Muller
Light Dessert Layers Chocolate Caramel
38
£1.43
£0.40 per 100g
180g
Muller
Rice Protein Vanilla Dessert
14
£1.00
£0.56 per 100g
Related Products
500ml
Muller Myprotein
Chocolate High Protein Complete Meal Shake
45
£3.00
£0.60 per 100ml
20g, 200g
GetPRO
Chocolate Protein Mousse
171
£1.73
£8.65 per 100g
BROOKLEA
Chocolate Flavour Protein Mousse
£1.15
150g
Lindahls
Kvarg White Chocolate Protein Yogurt
32
£1.00
£0.67 per 100g
Iceland
Muller Rice Strawberry & Original Low Fat Dessert
15
£3.16
57g
After Eight
Chocolate Peppermint Flavoured Mousse
28
£2.10
£0.92 per 100g
200g
Diet Coke
Arla Protein Chocolate Fudge Flavour Mousse
5
£1.00
£0.50 per 100g
330ml
Frijj
Chocolate Flavour Milkshake
191
£1.00
£0.30 per 100ml
330ml
UFit
Chocolate Flavour High Protein Milkshake
2
£1.78
£0.54 per 100ml
70g
Bonne Maman
Milk Chocolate Mousse
75
£3.70
£1.32 per 100g
Related Searches
Muller