Today's Deals
Help Guides
Download App
Mylee
Cat Eye Gel Nail Polish Spell
8ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£10.00
£125.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Unlock the secrets of allure with a captivating golden-brown shade
Transform your nails into a mesmerising work of art
A single wave of the magnet reveals a magical, textured shine
Golden-brown shade with a subtle green tinge
Magnetic effect polish
UV/LED curable
Apply base coat and cure for 60 seconds with an LED lamp
Apply Mylee Black Gel Polish and cure
Apply Cat Eye Gel Polish and use a magnet to achieve desired effect before curing again
Finish with a Top Coat and cure
see more
Reviews
2.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mylee
8ml
Mylee
Cat Eye Gel Nail Polish Gaia
£10.00
£125.00 per 100ml
8ml
Mylee
Cat Eye Gel Nail Polish Beltane
1
£10.00
£125.00 per 100ml
8ml
Mylee
Cat Eye Gel Nail Polish Aura
2
£10.00
£125.00 per 100ml
8ml
Mylee
Cat Eye Gel Nail Polish Lucky Clover
1
£10.00
£125.00 per 100ml
Mylee
Gel Cat Eye Nail Polish Golden Sunsets
£9.99
Mylee
Gel Cat Eye Nail Polish Pink Sands
£9.99
Mylee
Gel Nail Polish Ghosting
£9.99
Mylee
Gel Nail Polish Bauble
£8.49
Mylee
Gel Nail Polish Margarita
£9.99
Mylee
Gel Nail Polish Dragonfruit
£9.99
Related Products
14.7ml
Sally Hansen
Miracle Gel Red Eye Nail Polish
30,533
£7.99
£54.35 per 100ml
13.5ml
Essie
Gel Couture V.I.Please
5,509
£11.99
£88.81 per 100ml
13.5ml
Essie
Gel Couture Nail Polish First Fitting
5,509
£11.99
£88.81 per 100ml
Nail HQ
Gel Polish Nail Scraper
£3.19
Superdrug
Nail Polish Remover Gel
£2.50
12ml
Rimmel
London Super Gel Nail Polish Venus
885
£6.98
£58.17 per 100ml
12ml
Rimmel
Super Gel Nail Polish Black Obsession
1,258
£6.98
£58.17 per 100ml
14.7ml
Sally Hansen
Miracle Gel Nail Polish Gel-Ebrate
19,676
£9.99
£67.96 per 100ml
12ml
Max Factor
Nailfinity Gel Nail Polish Starlet 240
234
£6.39
£53.25 per 100ml
14.7ml
Sally Hansen
Miracle Gel Nail Polish Hyp-Nautical
30,534
£7.99
£54.35 per 100ml
Related Searches
Mylee